Kierownik ds.Obsługi Zwrotów i Reklamacji

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie ze względu na intensywny rozwój (ponad 50tys. zamówień / dzień), tworzone jest nowe stanowisko, którego celem będzie połączenie zespołów odpowiedzialnych za obsługę zwrotów i reklamacji towarów sprzedawanych w sklepach jak i za pośrednictwem strony internetowej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży e-commerce z doskonale rozpoznawalnym brandem na rynku polskim.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie procesem zwrotu i reklamacji towarów sprzedawanych w sklepach i w kanale e-commerce
  • Inicjowanie i wdrażanie zmian procesów logistycznych we współpracy z zewnętrzną firmą konsultingową
  • Odpowiedzialność za rozproszony 15-osobowy zespół
  • Zarządzanie przepływem towarów niepełnowartościowych
  • Bieżąca współpraca z firmami realizującymi dostawy do klientów
  • Składanie reklamacji i odzyskiwanie odszkodowań od firm kurierskich
  • Współpraca z działem IT oraz logistyki przy wdrażaniu nowych rozwiązań dot. zwrotów i reklamacji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 6 lata doświadczenia w obszarze łańcucha dostaw w tym 3 lata na stanowisku managerskim
  • Doświadczenie zdobyte w międzynarodowych firmach z branży E-commerce, Retail lub FMCG
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą, reorganizacjami funkcji i procesów
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania procesami (Lean, Six Sigma, DMAIC)
  • Dojrzałość biznesowa oraz umiejętność strategicznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji z rozpoznawalnym brandem
  • Możliwość wykorzystania doświadczeń zawodowych w intensywnym procesie zarządzania zmian
  • Zdobycie doświadczenia w obszarze e-commerce
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page