Kierownik ds. nadzoru nad realizacją świadczeń stacjonarnych

BetaMed S.A.

Chorzów, śląskie

BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A.
BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie. Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.
Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Chorzów

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w 84 oddziałach na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości usług medycznych świadczonych w warunkach stacjonarnych,
  • nadzór nad przestrzeganiem procedur obowiązujących w firmie,
  • nadzór nad jakością i bezpieczeństwem świadczonych usług,
  • kontrola poprawności dokumentacji medycznej pod kątem wytycznych Narodowego Funduszu Zdrowia,
  • realizacja celów biznesowych wyznaczonych przez Zarząd,
  • optymalizacja kosztów w zakresie realizowanych usług,
  • nadzór nad stanem wyposażenia medycznego,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku placówki,
  • budowanie relacji i utrzymywanie wysokich standardów obsługi pacjenta,
  • współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane medyczne, ekonomiczne lub pokrewne),
  • doświadczenie w branży medycznej,
  • znajomość przepisów regulujących funkcjonowanie placówki medycznej,
  • zaangażowanie i orientacja na osiąganie celów,
  • silne nastawienie na jakość obsługi pacjenta,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • umiejętności organizacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • silna motywacja do pracy,
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w nowoczesnej placówce,
  • stabilne i atrakcyjne warunki współpracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji przez BetaMed S.A z siedzibą w Katowicach ul. Mikołowska 100A/802. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2016r. poz. 922), przysługuje mi prawo do wglądu, aktualizowania i poprawiania swoich danych, a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy