ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kierownik ds. logistyki i magazynu

Miejsce pracy: Bolesławiec, Legnica, Lubań, Nowogrodziec, Wrocław

Miejsce pracy: Bolesławiec

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie międzynarodowym zakładzie produkcyjnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Pakiet benefitów (Medicover, MultiSport, Ubezpieczenie grupowe)

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem operacyjnym i zarządzaniem magazynem
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Ekspertyza z obszaru: zakupów, transportu, logistyki i magazynowania pozwalającej na samodzielne podejmowanie decyzji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, zdolność kreowania zmian, ulepszeń oraz dążenie do rozwoju zespołu
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office oraz programów magazynowych
  • Umiejętność planowania, analityczne podejście
  • Motywacja do pracy, kreatywność w rozwiązywaniu problemów

Zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie logistyką
  • Nadzór nad magazynem i obrotem produktowym (przyjęcia/ wydania/ magazynowanie) zarówno import, jak i export
  • Zarządzanie zespołem i organizacja pracy podległych pracowników (ponad 100 osób)
  • Wyznaczanie i monitorowanie wskaźników oraz realizacja celów zgodnie z potrzebami organizacji oraz klientów
  • Bieżąca kontrola i analiza kosztów oraz ich optymalizacja
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w podległych obszarach podnoszących efektywność
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu
  • Przygotowywanie raportów i analiz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy