Kierownik ds. Logistyki i Magazynu - rekrutacja online

HRK S.A.

Łodź, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ds. Logistyki i MagazynuMiejsce pracy: Łodź

Zadania:

  • Planowanie, organizacja i kontrolowanie działań związanych z procesami logistycznymi pomiędzy magazynem a zakładem produkcyjnym
  • Zapewnienie wysokiej jakości usługi klientom wewnętrznym i zewnętrznym w celu wsparcia terminowej realizacji działalności: produkcja, wysyłka produktów itp.
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji zgodnie z procedurami oraz terminami
  • Organizacja i koordynacja pracy zespołu magazynowego
  • Wspieranie inicjatywy LEAN

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w logistyce, zarządzaniu magazynem i dystrybucji
  • Bardzo dobra znajomość procesów magazynowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Zdolności analityczne i organizacyjne
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji
  • Znajomość procedur celnych i zarządzania DG IATA

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta LUNCH, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, program rekomendacji pracowników)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.