Kierownik ds. Kontrolingu

Michael Page

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Michael Page Michael Page

Stabilna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży produkcyjnej

Ciekawa wyzwania dla doświadczonego Kierownika ds. Kontrolingu

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta - polskiej firmy z branży produkcyjnej o ugruntowanej pozycji, poszukujemy doświadczonej i gotowej na nowe wyzwania osoby na stanowisko Kierownik ds. Kontrolingu

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za zespół i za proces kontrolingu finansowego
  • Koordynowanie procesu budżetowania oraz forecastowania w podległych zakładach produkcyjnych
  • Kontrola poprawności ewidencji kosztów, kontrola poprawności księgowań
  • Sporządzanie analiz ad hoc dotyczących obszaru funkcjonowania fabryki
  • Rozwój narzędzi kontrolingowych w podległych obszarach
  • Bezpośrednia współpraca ze wszystkimi działami firmy: produkcja, sprzedaż, księgowość
  • Przygotowywanie raportów wspomagających proces podejmowania decyzji dla managerów obszarów produkcyjnych
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla Zarządu Firmy

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad funkcjonowania firmy produkcyjnej
  • Umiejętność przetwarzania i rozumienia danych
  • Doświadczenie w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej (sporządzanie sprawozdań finansowych, budżetu, kontrola kosztów, umiejętność oceny ryzyka, analizy odchyleń)
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Nastawienie na zmiany i szukanie rozwiązań
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość obsługi aplikacji MS Office w szczególności Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności interpersonalne i predyspozycje do pracy w zespole
  • Wysokie umiejętności analityczne, kreatywność, samodzielność, chęć pogłębiania swojej wiedzy, dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • stabilna praca w dynamicznie rozwijającej się Spółce
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w dużej Grupie Kapitałowej
  • realizacja ambitnych wyzwań oraz projektów wynikających z rozwoju firmy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Olsztyn
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page