Kierownik ds. Komunikacji Wewnętrznej

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Znana międzynarodowa firma z branży FMCG food poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik ds. Komunikacji WewnętrznejMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie sprawnej komunikacji wewnątrz organizacji (współtworzenie strategii i kalendarza)
  • Budowanie pozycji partnera i doradcy dla biznesu
  • Wybór najlepszych rozwiązań w komunikacji wewnętrznej
  • Optymalizowanie narzędzi wewnętrznych
  • Udział w dodatkowych projektach firmowych

Oczekiwania:

  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku Starszego Specjalisty/Młodszego Kierownika ds. Komunikacji
  • Doświadczenie w budowaniu strategii komunikacji w dużej, rozbudowanej strukturze – najchętniej firmy z branży FMCG (ewentualnie usługi/bankowość)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pisania chwytliwych tekstów

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premia roczna
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość wielokierunkowego rozwoju w strukturach stabilnej, międzynarodowej korporacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.