Kierownik ds. kadr i płac SSC (k/m)

Michael Page

Świętokrzyskie, świętokrzyskie

Michael Page Michael Page

Poszukuje osób posiadających doświadczenie w obszarze kierowania działem kadr i płac, doświadczenie w strukturach SSC/BPO będzie dodatkowym atutem.

Informacje o kliencie

Dla Klienta, grupy o zasięgu międzynarodowym z branży produkcyjnej poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Współpraca z zarządem organizacji, kadrą kierowniczą, pracownikami i koordynatorami HR obsługiwanych spółek
  • Koordynowanie pracy specjalistów ds. kadr i płac
  • Nadzorowanie prac związanych z prowadzeniem dokumentacji kadrowej, rozliczaniem czasu pracy i naliczaniem wynagrodzeń, zasiłków i innych świadczeń, sporządzaniem deklaracji ZUS, podatkowych, sprawozdań statystycznych, przygotowaniem analiz z zakresu pracy działu, prowadzeniem spraw socjalnych pracowników obsługiwanych spółek
  • Tworzenie i uaktualnianie systemu prowadzenia dokumentacji pracowniczej
  • Przygotowywanie projektów, wdrażanie i monitorowanie przestrzegania wewnętrznych aktów prawnych z zakresu kadrowo-płacowego

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, zarządzanie, marketing)
  • Znajomość SAP
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku managerskim
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Doświadczenie w prowadzeniu elektronicznych akt osobowych będzie atutem
  • Bardzo dobra komunikacja interpersonalna i wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
  • Szkolenia i kursy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Świętokrzyskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page