Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2017.

Kierownik ds. Jakości

Łódź, łódzkie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego Klienta, organizacji farmaceutycznej, która jest niekwestionowanym liderem w swojej branży, poszukujemy najlepszego kandydata na kluczowe dla firmy stanowisko Kierownika ds. Jakości.
Jest to idealna oferta dla osób samodzielnych i proaktywnych, które chcą mieć wpływ na kształt procesów wdrażanych w organizacji. Szczególnie cenna będzie umiejętność dostosowania procedur w firmie do wymogów formalnych i prawnych oraz zdolność przekonywania współpracowników do korzyści działania zgodnie z wymaganiami jakościowymi.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- nadzór nad procesem dystrybucji zgodnie z wymaganiami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP),
- monitorowanie jakości procesów,
- tworzenie i uaktualnianie procedur,
- nadzór nad przyjmowaniem, przechowywaniem i wydawaniem towarów, kontrola transportu i załadunku
- monitorowanie zmian w ustawodawstwie, dostosowywanie procedur wewnętrznych do aktualizacji w prawie farmaceutycznym.
- zarządzanie Systemem Zapewnienia Jakości,
- nadzór nad procedurami ISO w organizacji.

Nasz Klient zapewnia:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji,
- pakiet benefitów,
- samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za podejmowane decyzje,
- krótką ścieżkę raportowania,
- stanowisko kierownicze i podległy zespół specjalistów,
- możliwość pracy również w języku angielskim,
- otwartość na propozycje i innowacje.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

- doświadczenie w kontroli jakości i zarządzaniu systemami jakości na stanowisku managerskim,
- wykształcenie wyższe kierunkowe,
- znajomość praktyk GDP (dodatkowo praca zgodnie z GMP będzie atutem),
- bardzo dobrą znajomość j. angielskiego (min. B2),
- doświadczenie w branży farmaceutycznej oraz praktyczna znajomość prawa farmaceutycznego,
- proaktywną postawę i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań korzystnych dla biznesu.

Miejsce pracy / Location Łódź

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Farmacja / Laboratorium