Kierownik ds. Jakości

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego generalnego wykonawcy z ugruntowaną pozycją na rynku budownictwa, w związku z rozpoczęciem realizacji nowego projektu w systemie „projektuj i buduj”, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ds. JakościMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Zarządzanie procesem kontroli materiałów oraz robót budowlanych;
  • Nadzór i współpraca z laboratorium (badania materiałów i jakości robót);
  • Zarządzanie systemami zapewnienia jakości zgodnie ze standardami ISO 9000;
  • kontrola dokumentacji jakości projektu  w oparciu o procedury jakościowe (QC/QA);
  • Ścisła współpraca z kierownictwem projektu, podwykonawcami i podmiotami zewnętrznymi;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, zarządzanie jakością lub pokrewne);
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu jakością (preferowane doświadczenie w projektach budowlanych dla sektora  przemysłowego/energetycznego);
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kat B;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy realizacji interesującego projektu;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.