Kierownik ds. instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Gi Group Poland S.A.

Poznań, wielkopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Poznań
Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obowiązki:
• nadzorowanie kontraktu
• kontrola jakości i terminowości prac
• rozliczanie podwykonawców, zamawianie materiałów
• prowadzenie dokumentacji
• kontakt z klientem w języku angielskim
• rozliczanie kontraktu

Wymagania:
• chęć do wyjazdu służbowego na terenie Węgier
• znajomość j. angielskiego – poziom pozwalający na komunikację, j. węgierski jest dodatkowym. niewymaganym atutem
• mile widziane doświadczenie w realizowaniu projektów elektrycznych
• dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie instalacji elektrycznych
• umiejętność skutecznej pracy pod presją czasu
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
• podczas wyjazdu służbowego (mieszkanie, transport samochodem służbowym)
• narzędzia pracy – laptop, telefon służbowy
• ubezpieczenie grupowe
• szkolenie mające na celu uzyskanie uprawnień SEP a także pomoc w uzyskaniu uprawnień budowlanych do kierowania robotami elektrycznymi

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.