Kierownik ds. Informacji Technicznej i Gwarancji

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Międzynarodowa firma motoryzacyjna.

Kompleksowe zarządzanie obszarem Informacji Technicznej i Gwarancji.

Zarządzanie podległym zespołem specjalistów.

Odpowiedzialność za rynek Polski oraz CELE.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest importer samochodów osobowych o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie prawidłowej dokumentacji technicznej i diagnostycznej oraz innych kluczowych informacji dla sieci w Polsce oraz Krajach Europy Środkowo - Wschodniej.
  • Zarządzanie podległym zespołem specjalistów ds. Technicznych i Gwarancji.
  • Koordynacja przebiegu „technicznych akcji odwoławczych" w celu szybkiego usunięcia wykrytych wad i zapewnienia bezpieczeństwa produktu.
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania usług gwarancyjnych. Dbanie o wysoki standard świadczonych w ASO usług oraz zwiększanie satysfakcji klientów.
  • Zorganizowanie sprawnego rozliczania z dealerami oraz optymalizacji wykorzystania powierzonego budżetu.
  • Nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania usługi assistance. Dbanie o wysoki stopień satysfakcji klientów, sprawne rozliczanie z dostawcą i dealerami.
  • Koordynacja prawidłowego zarządzania systemem rozliczeń Kontraktów Serwisowych aby zoptymalizować powierzone budżety.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - techniczne.
  • Min. 7 lat doświadczenia w obszarze systemu rozliczeń gwarancyjnych i usług assistance w branży motoryzacyjnej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami w środowisku międzynarodowym.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Swobodne posługiwanie się narzędziami informatycznymi, bazami danych, pakietem Office.
  • Umiejętność analizy danych wyciągania wniosków, budowania planów akcji i monitorowania ich realizacji

Oferujemy

Nasz klient oferuje stabilne wynagrodzenie podstawowe, bonus roczny oraz narzędzia pracy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page