IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Kierownik ds. HR

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: podkarpackie (relokacja z Warszawa)

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Automotive poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. podkarpackie

Zadania / obowiązki:

  • Zarządzanie pracą działu (miękki i twardy HR),
  • Inicjowanie i wdrażanie procesów optymalizacyjnych w dziale,
  • Nadzór nad obsługą kadrowo-płacową realizowaną przez dział dla firmy,
  • Realizowanie polityki kadrowej w firmie,
  • Planowanie i kontrola realizacji budżetu działu,
  • Bieżąca kontrola przygotowywanej przez pracowników dokumentacji dla ZUS i organów podatkowych oraz GUS,
  • Nadzór nad współpracą z komornikiem, biurem aktuarialnym oraz innymi instytucjami w zakresie realizowanej obsługi kadrowo-płacowej,
  • Rozmowy i negocjacje ze związkami zawodowymi,
  • Współpraca z innymi działami spółki.

Oczekiwania:

  • Dośwaidczenie na stanowisku kierowniczym min. 3 lata,
  • Doświadczenie z dziedziny Kadr i Płac min. 3 lata,
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • Praktyczna znajomość Prawa Pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Ciekawe wyzwania zawodowe,
  • Narzędzia pracy,
  • Mozliwość zapewnienia pobytu w hotelu przyzakładowym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.