Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Kierownik ds. HR

podkarpackie (relokacja z Kraków), małopolskie

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Automotive poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. podkarpackie

Wymagania

Zadania / obowiązki:

  • Zarządzanie pracą działu (miękki i twardy HR),
  • Inicjowanie i wdrażanie procesów optymalizacyjnych w dziale,
  • Nadzór nad obsługą kadrowo-płacową realizowaną przez dział dla firmy,
  • Realizowanie polityki kadrowej w firmie,
  • Planowanie i kontrola realizacji budżetu działu,
  • Bieżąca kontrola przygotowywanej przez pracowników dokumentacji dla ZUS i organów podatkowych oraz GUS,
  • Nadzór nad współpracą z komornikiem, biurem aktuarialnym oraz innymi instytucjami w zakresie realizowanej obsługi kadrowo-płacowej,
  • Rozmowy i negocjacje ze związkami zawodowymi,
  • Współpraca z innymi działami spółki.

Oczekiwania:

  • Dośwaidczenie na stanowisku kierowniczym min. 3 lata,
  • Doświadczenie z dziedziny Kadr i Płac min. 3 lata,
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • Praktyczna znajomość Prawa Pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Ciekawe wyzwania zawodowe,
  • Narzędzia pracy,
  • Mozliwość zapewnienia pobytu w hotelu przyzakładowym.

IDES Consultants Polska jest firmą doradczą z międzynarodowymi doświadczeniami,... skutecznie działającą na rynku polskim od 1996 roku. Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008. Jesteśmy Członkiem - Założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz laureatem Złotego Certyfikatu Przedsiębiorstwo Fair Play. Celem naszego działania jest efektywna współpraca z firmami ukierunkowana na osiąganie sukcesu poprzez dobór wykwalifikowanego personelu, jego dalszy rozwój i wzbogacanie umiejętności zawodowych. W swoich działaniach opieramy się na wieloletnich doświadczeniach międzynarodowych oraz o wypracowane i sprawdzone metody działania w Polsce. Skutecznie rozwiązujemy problemy, niezależnie od wielkości firmy czy też branży, w jakiej ona działa. Skutecznie realizujemy projekty z zakresu rekrutacji, szkoleń, oceny okresowej pracowników, opisów i wartościowania stanowisk pracy, systemów wynagrodzeń, bilansów kompetencji, development center, assessment center. Metody stosowane przez IDES poparte są wieloletnią praktyką i szeroką wiedzą z zakresu doradztwa. Firma IDES zawsze dopasowuje swoje metody do specyfiki i do potrzeb przedsiębiorstwa, ponieważ tylko wtedy przynosi to doskonałe rezultaty i pozwala nam używać Państwa sukcesu jako naszych referencji.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Human Resources , Praca Kadra zarządzająca , Praca Analizy biznesowe , Praca Finanse , Praca Prawo