Specjalista ds. BHP/Koordynator BHP

Derksen Polska Sp. z o.o.

Płock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kontrakt do końca września 2018 roku

Obecność 6 dni w tygodniu w miejscu pracy (prowadzenie budowy- Płock)
Przemysł petrochemiczny (rafineria Płock)

- Nadzór nad stanem bezpieczeństwa w firmie oraz kontrola warunków pracy i przestrzegania przepisów i procedur
- Prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie danych wymaganych przepisami prawa zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
- Bieżąca ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
- Prowadzenie dochodzeń powypadkowych,
- Zarządzanie pracą podległego zespołu

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Możliwość współpracy z międzynarodową firmą

Wymagania

-wykształcenie wyższe (kierunek/specjalność z zakresu BHP)
-minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku jako Kierownik BHP (nadzór nad pracą przy dużych konstrukcjach- silosy)
-bardzo dobra znajomość przepisów i zasad BHP,
-dobra znajomość języka angielskiego (CV w języku angielskim-warunek konieczny)
-znajomość obsługi komputera (MS Office)
-otwartości i łatwości nawiązywania relacji
-umiejętności pracy w zespole

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska