Kierownik ds. BHP (greenfield)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika ds. BHP, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie 3-5-osobowym zespołem Specjalistów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej, która postanowiła ulokować swój zakład produkcyjny pod Wrocławiem.

Opis stanowiska

Do Twoich głównych zadań należeć będzie:

  • Udział w budowaniu i realizowaniu strategii BHP.
  • Monitorowanie stanu formalno-prawnego zakładu w zakresie BHP
  • Zarządzanie dokumentacją związaną z obszarem BHP
  • Kontrola procesów produkcyjnych w zakresie zgodności z wymaganiami BHP
  • Uczestnictwo w firmowym procesie audytu jako audytor ds. BHP
  • Budowanie i promowanie kultury pro BHP wśród pracowników i kadry kierowniczej.

Profil kandydata

Od kandydatów oczekiwane będzie:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie BHP
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Praktyczna znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP
  • Doskonała organizacja pracy.
  • Umiejętność obsługi komputera (Acrobat, Excel, Microsoft Outlook).
  • Odpowiedzialność, rzetelność.
  • Pozytywne nastawienie do pracy.
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie - brak okresu próbnego.
  • Czynny udział w projekcie greenfield
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dofinansowanie do posiłków dla pracowników
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje - możliwość zagranicznych podróży służbowych.
  • Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy.
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page