Drogerie Natura
Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych. Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 270 sklepów.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kierownik Drogerii

Miejsce pracy: Świnoujście

Opis stanowiska:

  • zarządzanie podległą drogerią zgodnie z obowiązującym przepisami prawa i procedurami
  • zapewnienie prawidłowej i profesjonalnej obsługi Klienta zgodnie z wewnętrznymi standardami Spółki
  • organizacja oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu
  • realizacja przyjętych planów sprzedażowych
  • reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi dokonującymi kontroli drogerii
  • przygotowywanie raportów i wykonywanie czynności administracyjnych

Wymagania:

  • min. wykształcenie średnie
  • doświadczenie w zarządzaniu personelem oraz w obsłudze klienta
  • znajomość obsługi komputera
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • samodzielność w działaniu i doskonała organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • wielozadaniowość, zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • elastyczny grafik pracy
  • szkolenia wprowadzające
  • rabaty pracownicze na zakupy w drogeriach natura
Nieważne ile masz lat. Liczą się Twoje chęci do pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.