Kierownik/czka projektów PROJECT/COST MANAGER

Ater Logic Prusinowski Tomporowski Sp. j.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Ater Logic Prusinowski Tomporowski Sp. j. Ater Logic Prusinowski Tomporowski Sp. j. Ater Logic Prusinowski Tomporowski Sp. j. Ater Logic Prusinowski Tomporowski Sp. j.
Zespół ATER Logic
tworzą inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w uruchamianiu systemów automatyki przemysłowej. Specjalizujemy się w projektowaniu i prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych, programowaniu sterowników PLC oraz systemów SCADA. Realizowaliśmy projekty w różnych sektorach przemysłu (energetyczny, spożywczy, auto-motiv czy chemiczny) zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i bieżące zarządzanie projektami, nadzór nad aspektami organizacyjnymi, ekonomicznymi , technicznymi i sprzedażowymi projektu
  • Wprowadzenie najlepszych praktyk organizacyjnych na etapach przygotowania i realizacji projektu
  • Współtworzenie i weryfikacja wstępnego budżetu, harmonogramu i rejestru ryzyk projektu
  • Przygotowanie wzorów dokumentów, w tym umów
  • Nadzór nad prowadzeniem księgowości
  • Sprawdzanie poprawności dokumentów od strony rachunkowo-podatkowej
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji oraz przestrzeganie procedur
  • Sporządzanie sprawozdań i raportów okresowych na potrzeby Zarządu Spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Umiejętności organizacyjne, planowania i koordynacji zadań
  • Znajomość ustawy o rachunkowości
  • Znajomość programów typu ERP
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w spółce o podobnym profilu
  • Doświadczenie w pracy na systemie ERP Enova
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Premie za dobre efekty pracy
  • Pracę przy ciekawych projektach w przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole
  • Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • Możliwość rozwoju poprzez liczne kursy, szkolenia
  • Spotkania integracyjne