Kierownik Budowy

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik BudowyMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • zarządzanie budową zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz przyjętą specyfikacją techniczną
  • zarządzanie zespołem inżynierów oraz podwykonawcami
  • nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości oraz terminowości
  • bieżąca współpraca z Project Managerem
  • kontrola budżetu projektu - prowadzenie rozliczeń finansowych inwestycji

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kierownika robót lub kierownika budowy
  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)
  • uprawnienia budowlane w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu i inwestorem
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP
  • samodzielność, dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.