Michael Page Michael Page

Kierownik Budowy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór i koordynowanie prac budowlanych przy inwestycji mieszkaniowej na terenie Wrocławia.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, Dewelopera z długoletnim doświadczeniem na rynku mieszkaniowym szukamy doświadczonego Kierownika Budowy. Rekrutacja jest związana z dynamicznym rozwojem portfela nieruchomości i za tym idącymi nowymi inwestycjami. Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się nadzorem i kontrolą prac przy budowie nieruchomości mieszkaniowej we Wrocławiu.

Opis stanowiska

  • Nadzór i koordynacja prac budowlanych na powierzonym projekcie
  • Realizacje prac zgodnie z harmonogramem
  • Bieżące monitorowanie wskaźników finansowych projektu i ich optymalizacja
  • Kontrola prawidłowości dokumentacji technicznej, kosztorysów, protokołów odbioru i rozliczeń
  • Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy, zabezpieczenie p. poż. na budowie
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Planowanie i koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców
  • Prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami
  • Zarządzanie podległymi pracownikami
  • Ścisła współpraca z inwestorem, projektantami i inspektorami nadzoru

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - budownictwo
  • Uprawienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń
  • Doświadczenie zawodowe w realizacji projektów budownictwa mieszkaniowego na stanowisku kierownika budowy
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zdolności analityczne i negocjacyjne
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętności menedżerskie
  • Umiejętności obsługi programów NormaPro i AutoCAD

Oferujemy

  • Praca w stabilnej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Współpraca oparta o umowę o prace lub kontrakt B2B
  • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page