Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii poszukuje pracowników na stanowisko Kierownika Budowy.

Celem naszej firmy jest zagwarantowanie bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości poprzez wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Pracownicy budowlani stanowią trzon rozwoju naszego przedsiębiorstwa budowlanego.

Zatrudnimy wykwalifikowanego i odpowiedzialnego Kierownika Budowy. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie prac budowlanych przy wznoszeniu obiektów na terenie Polski południowej (budowy stricte zlokalizowane w okolicy Kotliny Jeleniogórskiej).

Opis stanowiska pracy:

• rozplanowywanie robót i ich realizację zgodnie z planem

• kierowanie pracą podległego zespołu

• prowadzenie budowy pod kątem technicznym

Wymagania

• uprawnienia budowlane bez ograniczeń do prowadzenia robot budowlanych

• doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika w ostatnich latach potwierdzonego świadectwami pracy/ referencjami,

• WARUNEK: umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów

• systematyczność i terminowość w realizacji zadań

• prawo jazdy kategorii B

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Korzyści:

• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego

• zapewniamy auto służbowe, komputer, telefon

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca