Opis stanowiska pracy

- Przygotowanie i organizacja budowy;

- Opracowywanie harmonogramów, kontrola jakości prac oraz dokumentacji technicznej;

- Prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa;

- Współpraca z nadzorem inwestorskim;

- realizacja budowy zgodnie z budżetem i terminem;

- Nadzór i koordynacja pracowników i podwykonawców;

- Końcowe rozliczanie i sporządzanie dokumentacji powykonawczej;

- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Mile widziani pracownicy mieszkający w okolicach Jeleniej Góry do poprowadzenia jednej z budów na tym terenie.

Wymagania

Wymagane

- Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym

- Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń;

- Dobra znajomość prawa budowlanego

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- Umiejętność pracy na komputerze( MS Office, AUTOCAD, NORMA);

- Duże zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność;

- Umiejętność pracy w zespole i podejmowania decyzji, stanowczość;

- Zdolności organizacyjne, komunikatywność;

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- zatrudnienie w renomowanej, stale rozwijającej się firmie;

- Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);

- Wynagrodzenie motywacyjne, adekwatne do wyników pracy;

- Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Budowlane "MAXBUD" ABJ Sp. z o.o. powstało w 1987 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Kontynuacja umowy po okresie próbnym
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca