Kierownik Budowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej Kierownika Budowy, który będzie zarządzał realizacją inwestycji magazynowych.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy wykonawczej / inwestora zastępczego - w związku z rozwojem portfela inwestycji, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika Budowy. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za nadzór nad realizacja inwestycji magazynowych. Siedziba firmy / projekty znajdują się około 30 km. na zachód od Warszawy.

Opis stanowiska

  • Bieżący nadzór nad pracą zespołu budowy
  • Przygotowanie oraz aktualizacja harmonogramów prac
  • Kontrola wykonania budżetu inwestycji
  • Bieżące monitorowanie postępu prac wykonawczych
  • Wybór oraz nadzór nad pracą firm podwykonawczych
  • Odpowiedzialność za utrzymanie odpowiednich standardów BHP
  • Udział we wdrożeniu certyfikacji LEED

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z kierowaniem robotami budowlanymi
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w rozwijającej się organizacji z kapitałem zagranicznym
  • Udział w realizacji wymagających projektów inwestycyjnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (auto służbowe oraz opieka medyczna)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page