Kierownik Budowy

Electric

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zajmujemy się budową, eksploatacją i serwisem instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych niskiego napięcia oraz automatyki przemysłowej. Prowadzimy budowy instalacji elektrycznych, linii kablowych, stacji transformatorowych na terenie całej Polski. Nasze działania charakteryzuje szybkość, profesjonalizm przy zachowaniu dobrej atmosfery w zespołach będących kluczem do skutecznego działania. Posiadamy liczne referencje, które dotyczą zadań wykonanych w ponad 27-letniej historii Firmy. Obecnie stale zatrudniamy i współpracujemy z ponad 150-specjalistami w branży elektroenergetycznej. Jesteśmy wykonawcą działającym na terenie całej Polski w branży elektroenergetyki kolejowej niskiego napięcia.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Budowy

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie budowy oraz nadzór nad realizacją prac,
- Planowanie oraz zamawianie środków produkcji niezbędnych do realizacji projektu,
- Planowanie i organizacja robót, opracowywanie harmonogramów robót, prowadzenie dokumentacji budowy,
- Kontrolowanie jakości i terminowości,
- Raportowanie postępów w realizacji projektu,
- Analiza dokumentacji technicznej,

Wymagania

- Wykształcenia wyższego o kierunku budowlanym,
- Posiadania uprawnień budowlanych bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi,
- Mile widziane uprawnienia elektryczne,
- Prawo jazdy kat. B,
- Biegłej obsługi programów: pakietu MS Office, AutoCad,
- Komunikatywność, umiejętność zarządzania zespołem,

Prezentacja firmy

Firma Janaszek Electric Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży elektro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Inżynieria