Opis stanowiska pracy

Firma zatrudni kierownika z doświadczeniem na budowach przy budowach, przebudowach i generalnych remontach przy budynkach użyteczności publicznej;

Zakres obowiązków :

Kierowanie pracami budowlanymi w sytemie Generalnego Wykonawstwa jak i siłami własnymi; pozyskiwanie podwykonawców;

Kontrola kosztów, sprawozdania, koordynacja prac,współpraca z inwestorem i projektantem, samodzielne prowadzenie budowy; rozliczenia budowy ;

Wymagania

Wykształcenie wyższe, uprawnienia budowlane w branży konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń ;dobra znajomość branży;znajomość prawa budowlanego, umiejętność organizacji pracy własnych brygad i podwykonawców - wymagane doświadczenie na samodzielnym stanowisku kierownika budowy , samodzielność; obsługa komputera w zakresie programu word , excel, norma,samodzielność,prawo jazdy kat B

Mile widziane

posiadanie bazy podwykonawców ; znajomość kosztorysowania,

Oferujemy :

-Stabilność zatrudnienia;

-Atrakcyjne wynagrodzenie;

-Możliwość rozwoju zawodowego;

-Samochód służbowy;

-Dodatkowe narzędzia pracy - komputer, telefon ;

Prezentacja firmy

Generalne Wykonawstwo w pełnym zakresie - Generalne Remonty i Inwestycje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
+dodatkowo wg. ustaleń
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria