Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki należące do zatrudnionej osoby:

  • Pełnienie funkcji Kierownika Budowy w myśl przepisów Prawa Budowlanego,
  • Bieżąca koordynacja prowadzonych prac przez podwykonawców,
  • Sporządzanie i aktualizacja harmonogramów prac oraz ich przestrzeganie,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP,
  • Kontrolowanie wykonywanych prac pod kątem terminowości, jakości i ilości, a także ich zgodności z projektem oraz zawartą umową,
  • Budowanie profesjonalnych relacji z Podwykonawcami i Dostawcami,
  • Wykonywanie obmiarów na potrzeby prowadzonych prac,
  • Udział w przygotowywaniu wycen,
  • Realizowanie budowy zgodnie z przyjętym budżetem,
  • Przygotowywanie zestawień materiałowych,
  • Raportowanie do wyznaczonego Project Managera
  • Dbanie o wizerunek firmy i podległej budowy,
  • Współpraca z Inwestorem oraz jego przedstawicielami.

Od kandydata oczekujemy:

  • Min. 4-letniego doświadczenia w budownictwie kubaturowym
  • Wykształcenia wyższego, technicznego o profilu budowlanym,
  • Uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Znajomość przepisów BHP,
  • Wysokiego poziomu umiejętności organizacyjnych,
  • Umiejętności w zakresie planowania,
  • Konsekwencji w realizacji celów,
  • Umiejętności podejmowania decyzji,
  • Zaangażowania,
  • Umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office oraz AutoCAD,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Wysokiej kultury osobistej.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia, tj.: samochód, laptop, telefon,
  • Interesującą pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Możliwość zdobycia dalszego doświadczenia zawodowego,
  • Uczestnictwo w tworzeniu i rozwoju firmy.

Numer referencyjny: KB/WA2/08/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.