PRK 7 Nieruchomości Sp. z o.o.
Wizję zmieniamy w rzeczywistość
PRK 7 Nieruchomości Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma wchodząca w skład Grupy Trakcja. Spółka działa na warszawskim rynku nieruchomości od 2003 r.

Grupa Trakcja w związku z realizowanymi kontraktami i dalszym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Kierownik Budowy

Warszawa,

Opis stanowiska

  • Prowadzenie inwestycji zgodnie z założonym budżetem oraz harmonogramem terminowym, kontraktacja Podwykonawców,
  • Kontrola wyników i jakości prac podwykonawców,
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz sprawne rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji budowy,
  • Planowanie i koordynację robót realizowanych przez podwykonawców,
  • Sporządzanie harmonogramów realizacji robót,
  • Opracowanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo),
  • Uprawnienia budowlane w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Doświadczenie w kierowaniu robotami na stanowisku kierownika robót lub kierownika budowy,
  • Doświadczenie we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu i inwestorem,
  • Dobra, praktyczna znajomość prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP,
  • Dobra, praktyczna znajomość MS Office, MS Project oraz AutoCAD,
  • Dobra organizacja pracy i samodzielności,
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Gotowość do pracy w delegacji w razie potrzeby.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży,
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego,
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.