Opis stanowiska pracy

Zatrudnię kierownika budowy z uprawnieniami budowlanymi.

Praca na terenie Warszawy i okolic.

Wymagania

  • Samodzielne prowadzenie budowy.
  • Organizowanie i prowadzenie robót zgodnie z zawartymi umowami, dokumentami projektowymi, opisem technicznym oraz wymogami sztuki budowlanej.
  • Prowadzenie dziennika budowy oraz respektowanie zapisów dozoru technicznego .
  • Opracowanie harmonogramu budowy,
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma Pro-Form powstała w 2012 roku. Od początku świadczy usługi w zakre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca