Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy Kierownika budowy przy realizacji kontraktu p.t. budowa bazy Śmigłowcowej Służby Ratownictwa Medycznego (HEMS) Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w miejscowości Janowice
Obowiązki:
1. nadzorowanie procesu realizacji inwestycji pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową
2. kontrolowanie jakości oraz terminowości realizowanej inwestycji
3. dokonywanie odbiorów robót pod kątem parametrów jakościowych i ilościowych
4. koordynowanie prac podwykonawców wszystkich branż i specjalności

Praca od zaraz, gwarantowana na czas realizacji kontraktu tj 4 m-cy

Wymagania

Wymagania:
1. Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz min 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika budowy
2. Dyspozycyjność poniedziałek-sobota w godz. 8.00-16.30,
3. Umiejętność obsługi komputera (pakiet Office), znajomość oprogramowania AutoCad

Prezentacja firmy

www.k-z.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
od zaraz , czerwiec 2018 r.
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
8 500PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie