Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Kierownik budowy

Główne zadania:
Koordynacja pracy brygad
Nadzór techniczny i jakościowy oraz ilościowy nad realizacją robót
Sporządzanie zapotrzebowań i planowanie dostaw materiałów
Sporządzanie kosztorysów
Przygotowywanie dokumentów (obmiary, protokoły)
Sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne
Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
Minimum 5 lat doświadczenia w prowadzeniu robót budowlanych
Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu.
Prawo jazdy KAT B

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku wykonawców budowlanych od 1996 roku. W ciągu tych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie