Opis stanowiska pracy

Duża firma budowlana o zasięgu międzynarodowym do prowadzonych inwestycji na Śląsku i Podbeskidziu poszukuje

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: Śląsk i Małopolska

Zakres obowiązków:

  • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami oraz koordynacja prac budowalnych
  • Przygotowywanie harmonogramów i preliminarzy dla poszczególnych etapów robót
  • Weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonywanej pracy podwykonawców
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP na budowie
  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowalnym
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi
  • prawo jazdy
  • znajomość pakiety MS Office AutoCad
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • samodzielność, dokładność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, kursy językowe

Prezentacja firmy

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości