BAUDZIEDZIC Sp. z o.o. Sp.K.
Firma budowlana BAUDZIEDZIC Sp. z o.o. Sp. K. świadcząca kompleksowe usługi budowlane w realizacji inwestycji obiektów mieszkaniowych, biurowych, handlowych, usługowych i produkcyjnych poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik budowy

Od: BAUDZIEDZIC Sp. z o.o. Sp.K.
Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie robót budowlanych zgodnie z wiedzą i sztuką budowlaną oraz zgodnie z prawem budowlanym,
  • Koordynacja procesu realizacji zadań zgodnie z wymogami kontraktu oraz dokumentacją,
  • Zarządzanie pracą podwykonawców oraz zespołu pracowników,
  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów,
  • Prowadzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Doświadczenie minimum 7 letnie na stanowisku kierowniczym,
  • Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCad, NORMA PRO,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy.

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.