Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie funkcji Kierownika Budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w tym przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (Ustawą), zasadami wiedzy technicznej oraz w porozumieniu i we współpracy z innymi uczestnikami procesu budowlanego obejmującego Roboty Budowlane (czyli m.in. Przejęcie oraz prowadzenie budowy, opracowanie BIOZ, opracowanie POR, nadzór nad pracami, dokonywanie wpisów w Dzienniku Budowy, udział w odbiorach itd.),
  • Zarządzanie realizacją wielobranżowego projektu budowlanego zgodnie z warunkami zawartymi w umowach oraz w porozumieniu z przełożonymi od etapu przygotowania budżetu i harmonogramu, aż do końcowego rozliczenia projektu,
  • Weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań,
  • Analiza ryzyka w projekcie, prognozowanie, podjęcie działań naprawczych w razie konieczności,
  • Planowanie i organizacja placu budowy,
  • Analiza dokumentacji pod kątem optymalizacji kosztów,
  • Organizacja oraz nadzór nad realizacją robót w oparciu o dokumentację, harmonogram oraz założony budżet,
  • Współpraca z Inwestorem, Podwykonawcami, Projektantami,
  • Tworzenie zapotrzebowania na materiały i sprzęt na budowę, koordynacja terminów dostaw
  • Egzekwowanie i przestrzeganie zasad BHP,
  • Dbanie o terminowość i wysoką jakość realizacji – pod względem technicznym i ekonomicznym,
  • Zarządzanie podległym zespołem oraz podwykonawcami,
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami i inwestorami,
  • Raportowanie do Kierownika Projektu odpowiednich danych rozliczeniowych,
  • Udział w procedurach odbiorowych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • Minimum 5 – letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku kierownika budowy/robót
  • Aktualne uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Dobra znajomość obsługi programu AutoCAD ( lub pokrewne ), Norma ( lub pokrewne ) oraz pakietu MS Office
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Dobra organizacja i planowanie pracy własnej i podległego zespołu
  • Czynne prawo jazdy min. kat. B
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji

Oferujemy:

  • Przyjazną i nastawioną na współpracę atmosferę
  • Rodzaj zatrudnienia: kontrakt, umowa o pracę
  • Udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach
  • Możliwość dalszego rozwoju i odbycia dodatkowych szkoleń
  • Samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia do pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą inwestycje budowlane w sektorze zamówień publ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca