Kierownik Budowy

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Kierownika Budowy będzie odpowiedzialna za realizację inwestycji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest czołowy Generalny Wykonawca, specjalizujący się w projektach kubaturowych i infrastrukturalnych w oparciu o PZP lub Fidic.

Opis stanowiska

  • Pełnienie funkcji Kierownika Budowy w myśl przepisów Prawa Budowlanego przy aktualnie realizowanych kontraktach z Zamówień Publicznych
  • Udział w przygotowaniu inwestycji do realizacji
  • Nadzór oraz kierowanie pracami budowlanymi zgodnie z projektem oraz wymaganiami prawa budowlanego
  • Przestrzeganie ustalonego harmonogramu czasowego, jak również kontrola zgodności materiałów oraz jakości prowadzonych prac
  • Sprawne rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji zlecenia
  • Wypełnianie obowiązków wynikających z prawa budowlanego, przepisów BHP i innych przepisów związanych z prawidłową realizacją inwestycji
  • Nadzorowanie, koordynowanie i odbiór prac podwykonawców
  • Raportowanie działalności w trybie cotygodniowym do wyznaczonego koordynatora

Profil kandydata

  • Min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Mile widziane doświadczenie w budownictwie przemysłowym,
  • Znajomość procesu inwestycyjnego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Samochód służbowy
  • Mieszkanie służbowe
  • Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,
  • Udział w ciekawych projektach w zakresie branży przemysłowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page