Opis stanowiska pracy

Kierownik budowy z uprawnieniami w zakresie sieci sanitarnych

  • praca głównie na terenie województwa pomorskiego
  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie robót na budowie
  • kontrola zgodności prowadzonych robót z przepisami BHP oraz wewnętrznymi standardami Zamawiającego
  • zarządzanie gospodarką materiałową na budowach
  • weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót

Wymagania

  • uprawnienia wykonawcze w zakresie sieci sanitarnych min. 3 lata
  • wykształcenie wyższe techniczne - inżynierskie
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • zdyscyplinowanie i dokładność wykonywanych czynności
  • dobra komunikacja z zespołem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elgrunt jest wykonawcą robót w zakresie b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca