Mostostal Warszawa S.A.

Mostostal Warszawa SA jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona - hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w ponad 30 krajach na świecie.

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Opis stanowiska

  • prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym, procedurami firmowymi oraz wymogami kontraktu,
  • nadzorowanie opracowań: harmonogramu realizacji i finansowego, planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia na budowie, planu zarządzania środowiskowego i planu organizacji robót,
  • dostarczanie danych o planach dotyczących kosztów i produkcji oraz aneksów i ewentualnych korekt sprzedaży,
  • dostarczanie zweryfikowanych danych do harmonogramu finansowego,
  • koordynowanie prowadzonych robót; odbiór prac i prowadzenie rozliczeń podwykonawców w oparciu o zawarte z nimi umowy,
  • wybieranie optymalnego wariantu realizacji i uzgadnianie z inwestorem ewentualnych zamiennych rozwiązań,
  • prowadzenie dziennika budowy oraz dokumentacji technicznej, powykonawczej i jakościowej budowy,
  • przekazywanie budowy do obsługi gwarancyjnej.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika Robót w realizacji budynków użyteczności publicznej o powierzchni użytkowej min. 3000m²
  • doświadczenie min. 18 miesięcy w realizacji robót budowlanych w budynkach wpisanych do rejestru zabytków,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • dobra znajomość MS Project, MS Office, w szczególności MS Excel,
  • znajomość SAP – mile widziana,
  • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • znajomość podstawowych zasad ekonomii,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • mobilność.

Za co cenią nas pracownicy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • pracę w zróżnicowanym (m.in. wielopokoleniowym) zespole,
  • możliwość wykazania się posiadanymi umiejętnościami i wiedzą,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szeroki pakiet benefitów:
Mostostal Warszawa S.A. Opieka medyczna
Mostostal Warszawa S.A. Odprawa emerytalna
Mostostal Warszawa S.A. Dodatkowe dni wolne
Mostostal Warszawa S.A. Ubezpieczenie na życie
Mostostal Warszawa S.A. Dofinansowanie do wypoczynku
Mostostal Warszawa S.A. Karty podarunkowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.