Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • planowanie i koordynacja robót na budowach w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP i ppoż
  • monitorowanie, raportowanie stopnia zaawansowania oraz kontrola jakości i terminowości robót
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • kontakt z zamawiającym

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie
  • uprawnienia budowlane
  • minimum 3-letnie doświadczenie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji
  • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego

WYNAGRODZENIE:

  • Proponowane wynagrodzenie – 4000zł/ brutto (do ostatecznego ustalenia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz list motywacyjny.

Prezentacja firmy

Budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne oraz innych obiektów kubat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości