Opis stanowiska pracy

• Kierowanie projektami związanymi z budową parków handlowych

• Opracowanie wycen i harmonogramów realizacji

• Raportowanie postępów realizacja prac oraz monitorowanie kosztów

• Współpraca z Projektantami oraz Najemcami

• Pełnienie funkcji Kierownika Budowy zgodnie z prawem budowlanym

• Sprawowanie kontroli nad techniczną dokumentacją inwestycji

• Delegacje na terenie województwa pomorskiego

Wymagania

• Doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami na stanowisku Kierownika Robót lub Kierownika Budowy lub Kierownika Projektu, w tym pełnienie funkcji technicznej przy pracach budowlanych polegających na budowie Parków Handlowych

• Praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót w zakresie niezbędnym do organizacji oraz nadzoru nad procesem realizacji inwestycji

• Znajomość AutoCad, Microsoft Project, NormaPro, pakiet Office

• Umiejętność czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej

• Wysoko rozwinięte umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania

• Umiejętność organizacji pracy podwykonawców i sił własnych

Prezentacja firmy

EDS Retail Park prowadzi całkowity proces inwestycyjny związany z budową... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena