Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/10/2018.

Kierownik budowy

58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Regess Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy wykwalifikowanego i odpowiedzialnego kierownika budowy . Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie prac budowlanych przy wznoszeniu obiektów na terenie Jelenie Góry i okolic.
Opis stanowiska:
• rozplanowywanie robót i ich realizację zgodnie z planem
• kierowanie pracą podległego zespołu
• prowadzenie budowy pod kątem technicznym

Wymagania

Wymagania:
• uprawnienia budowlane bez ograniczeń do prowadzenia robot budowlanych
• doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika w ostatnich latach potwierdzonego świadectwami pracy/ referencjami,
• WARUNEK: umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów
• systematyczność i terminowość w realizacji zadań
• prawo jazdy kategorii B
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Korzyści:
• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego
• zapewniamy auto służbowe, komputer, telefon

Zapraszam do kontaktu i przesyłanie CV

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako generalny wykonawca... zajmuje znaczną pozycję zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Wieloletnie doświadczenie i tradycje budowlane, zdobyte na rynku belgijskim, francuskim, niemieckim i polskim, pozwalają nam obecnie konkurować z międzynarodowymi firmami pod względem jakości i terminowości usług w segmentach budownictwa ogólnego, przemysłowego, mieszkaniowego, prefabrykowanego oraz ekologicznego. W tym zakresie nasze działania skoncentrowane są na oferowaniu mieszkań w budynkach wielorodzinnych o wysokim standardzie wykonania.

Prężny rozwój oraz wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta skłoniły nas do wprowadzenia kompleksowej oferty systemów solarnych z naszym własnym certyfikatem SOLAR KEYMARK, oraz realizacji własnych projektów deweloperskich.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Kadra zarządzająca , Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna