Opis stanowiska pracy

• prowadzenie projektów dla generalnego wykonawcy (głównie budowa fitness klubów);

• przygotowanie do realizacji zadań inwestycyjnych;

• nadzór nad realizacją oraz budżetem prowadzonych zadań;

• kontrola podwykonawców i dostawców;

• nadzór nad podległymi pracownikami;

• współpraca z firmami podwykonawczymi;

• przygotowywanie wyceny prac budowlanych projektu oraz poszukiwanie ekonomicznych rozwiązań (value engineering) i bieżąca kontrola wydatków

Oferujemy:

• stabilną formę zatrudnienia,

• pracę w rozwojowym, ambitnym zespole,

• szkolenia i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

• atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

• wymagane doświadczenie: minimum 3 lata w prowadzeniu projektów;

• doświadczenie w pracach wykończeniowych - warunek konieczny;

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: budownictwo lub pokrewne);

• posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń i własnej działalności gospodarczej;

• znajomość procesu inwestycyjnego;

• znajomość najnowszych trendów w technologii branży budowlanej;

• umiejętność zarządzania uczestnikami procesu budowlanego;

• umiejętność obsługi programów AutoCad oraz Excel na poziomie zaawansowanym;

• umiejętność tworzenia harmonogramów, budżetów i dokumentacji projektowej;

• umiejętność prowadzenia negocjacji i rozwiązywania problemów;

• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

• samodyscyplina i silna motywacja.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne