Kierownik Budowy (Wrocław)

HRK S.A.

Wroclaw, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta - znanego dewelopera specjalizujacego się w budownictwie wielorodzinnym, w związku z nową inwestycją mieszkaniową we Wrocławiu poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Kierownik Budowy (Wrocław)Miejsce pracy: Wroclaw

Zadania:

  • Planowanie i kierowanie robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej (nowa inwestycja, budynek wielorodzinny),
  • Udział w przygotowaniu budżetu i harmonogramu,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Kierowanie dużym zespołem pracowników własnych oraz z firm podwykonawczych,
  • Nadzorowanie jakości oraz terminów w realizowaniu konkretnych inwestycji z wykorzystaniem projektu budowlanego, specyfikacji technicznej oraz ustalonego harmonogramu,
  • Uczestniczenie w odbiorach,
  • Zamawianie materiałów budowlanów oraz kontrola ich jakości,
  • Przygotowanie dokumentacji odbiorowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w firmie deweloperskiej, w budownictwie wielorodzinnym (minimum jeden samodzienie zrealizowany projekt w roli Kierownika Budowy jako warunek konieczny),
  • Wykształcenie wyższe, techniczne,
  • Uprawnienia budowlane,
  • Doskonałe umiejętnosci organizacyjne,
  • Komunikatywność,
  • Odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, ogólnopolskiej firmie deweloperskiej,
  • Umowę o pracę (10 000 - 12 000 PLN netto) bądź kontrakt B2B (13 000 - 15 000 PLN netto na FV),
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy,
  • Wszelkie, niezbędne narzędzia pracy,
  • Samodzielne stanowisko.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.