Kierownik Budowy (woj. dolnośląskie)

Mava Sp. z o.o.

58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Rzetelna firma budowlana z długoletnią tradycją działająca w Polsce i w Belgii poszukuje wykwalifikowanego i odpowiedzialnego Kierownika Budowy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie prac budowlanych przy wznoszeniu obiektów na terenie województwa dolnośląskiego (Kotlina Jeleniogórska)

Zadania:

• Kierowanie i nadzór nad pracami zgodnie z przepisami prawa budowlanego,

• Prowadzenie budowy budynków wielorodzinnych,

• Koordynacja prac podwykonawców i sił własnych,

• Kontrola jakości prowadzonych robót,

• Prowadzenie odbiorów prac od podwykonawców,

• Bieżące raportowanie o przebiegu prac,

• Dbałość o terminową realizację zadań.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe budowlane,

• Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,

• Doświadczenie zawodowe - min. 3 lata na kierowniczym stanowisku

• Znajomość obsługi komputera w tym obsługa AutoCad, Norma itp.

• Czynne prawo jazdy kat. B,

• Bardzo dobra organizacja pracy,

• Umiejętności zarządzania zespołem,

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego.

• Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne, adekwatne do zdobytego doświadczenia wynagrodzenie.

Zapraszamy do przesyłania CV lub kontakt telefoniczny.

Prezentacja firmy

FIRMA ZAJMUJE SIĘ DZIAŁALNOŚCIĄ BUDOWLANĄ NA RYNKU KRAJOWYM I ZAG... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca