Kierownik budowy wod-kan-gaz

BWP Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

BWP Sp. z o.o. jest firmą projektowo-realizacyjną zlokalizowaną w Dąbrowie Górniczej.

Firma została powołana do życia w kwietniu 2008r.

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie:

• Projektowania sieci i instalacji sanitarnych (gazowych, wodno-kanalizacyjnych, ciepłowniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych)

• Budowa sieci i przyłączy gazowych, wodno-kanalizacyjnych.

• Nadzory inwestorskie.

KIEROWNIK BUDOWY

Branża: wod-kan-gaz

Opis stanowiska:

• kierowanie budową, nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie z projektem budowlanym

• kontrola dokumentacji technicznej i harmonogramów

• prowadzenie dokumentacji budowy, przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,

• rozliczanie zrealizowanych prac i harmonogramów

• zarządzanie zespołem pracowników

• nadzorowanie prac ziemnych oraz rozbiórkowych

Wymagania

• wykształcenie wyższe inżynieryjne-
• udokumentowane co najmniej 1 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie kierowania budową
• dyspozycyjność
• doświadczenie w kierowaniu prac ziemnych

Prezentacja firmy

BWP Sp. z o.o. jest firmą projektowo-realizacyjną zlokalizowaną w Dąbrow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis