Kierownik budowy w branży drogowej

Benevento Sp. z o.o.

00-514 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

" Bezpośredni nadzór nad pracownikami, podwykonawcami oraz koordynacja prac budowlanych;
" Przygotowywanie harmonogramów dla poszczególnych etapów robót;
" Weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonywanej pracy;
" Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji budowlanej;
" Sprawdzanie dokumentacji wykonawczej;
" Sporządzanie dokumentacji powykonawczej;
" Dbanie o przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania

" uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjno - drogowej
" minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierownik budowy, kierownik robót lub kierownik projektu
" Znajomość rynku drogowego
" Praktyczna znajomość prawa budowlanego
" Komunikatywność oraz umiejętność prowadzenia rozmów z inwestorami, inspektorami nadzoru, podwykonawcami
" Przedsiębiorczość i konsekwencja w działaniu
" Umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników (wysoki standard pracy oraz dyscypliny pracy)
" samodzielność oraz umiejętność organizowania prac na terenie budowy
" gotowość do prowadzenia robót drogowych na terenie województwa mazowieckiego
" prawo jazdy kat. B
" obsługa komputera (pakiet Office, NORMA)
" umiejętność negocjacji

Prezentacja firmy

Budowa i naprawa dróg

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie