Kierownik budowy/robót w branży mostowej na rynek niemiecki

Trakcja PRKiI S.A.

Niemcy, zagranica

Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z intensywnym rozwojem działalności na rynkach zagranicznych, poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Organizacja i zarządzanie budową w zakresie robót mostowych na terenie Niemiec.
  • Analiza dokumentacji projektowej w języku niemieckim.
  • Dokonywanie rozliczeń robót.
  • Praktyczna umiejętność kontroli kosztów budowy.
  • Pozyskiwanie ofert od dostawców i podwykonawców niemieckich i polskich.
  • Udział w spotkaniach technicznych.
  • Dbałość o należyte standardy BHP na budowie.
  • Wsparcie przy tworzeniu kompleksowych kosztorysów i wycen projektów budowlanych na rynku niemieckim.
  • Współpraca przy przygotowywaniu ofert przetargowych na rynek niemiecki.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z budownictwem mostowym.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w realizacji obiektów mostowych, ze znajomością branży budowlanej.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe zagranicą, szczególnie w Niemczech.
  • Umiejętność czytania specyfikacji i dokumentacji technicznych w języku niemieckim, w tym rysunków technicznych.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów kosztorysowych typu Norma i pakietu MS Office.
  • Mile widziana znajomość przepisów, standardów i norm stosowanych na rynku niemieckim.
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym (w tym słownictwa branżowego).
  • Dokładność, sumienność, staranność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Gotowość do podjęcia pracy zagranicą i ewentualnego zamieszkania na terenie Niemiec.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i odegrania istotnej roli w rozwoju spółki na rynku niemieckim.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.