Kierownik Budowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Kierownik BudowyMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • kompleksowy nadzór i kontrola nad inwestycją,
  • kierowanie pracą podwykonawców oraz nadzór nad ich terminową i prawidłowa realizacją zadań,
  • tworzenie i przestrzeganie harmonogramów prac,
  • nadzorowanie zespołu współpracowników na inwestycji,
  • kontrola i nadzór nad kosztami prowadzonej inwestycji,
  • egzekwowanie przestrzegania przepisów BPH wśród współpracowników, podwykonawców etc.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne kierunkowe (budownictwo),
  • preferowane kilkuletnie doświadczenie w zakresie inwestycji przemysłowych,
  • praktyczna umiejętność wykorzystania prawa budowlanego,
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • umiejętności przygotowywania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zarządzanie czasem pracy własnej oraz współpracowników,
  • znajomość oprogramowania: AUTOCAD, MS OFFICE,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego, w stopniu co najmniej komunikatywnym.

Oferujemy:

  • rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (zależnie od preferencji kandydata),
  • kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opiekę medyczną, dofinansowanie do ubezpieczenia, dofinansowanie do nauki języka: angielskiego, niemieckiego).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.