Kierownik Budowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Kosów Lacki, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta – prężnie działającej firmy z branży produkcyjnej  – poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Kierownik BudowyMiejsce pracy: Kosów Lacki

Główne obowiązki:

  • Zapoznanie się z dokumentacja budowlaną,
  • Sporządzenie, nadzorowanie oraz aktualizacja harmonogramu prac,
  • Organizacja zaplecza oraz placu budowy,
  • Wsparcie na etapie ofertowania; przypisanie zakresów prac do poszczególnych pakietów przetargowych oraz analiza techniczna ofert,
  • Koordynacja i nadzór nad wykonawcami prac,
  • Prowadzenie narady koordynacyjnej raz w tygodniu przy współudziale Przedstawicieli Wykonawców, Inwestora, Inspektora Nadzoru, przygotowanie protokołu,
  • Korespondencja oraz uzgodnienia z projektantem spraw związanych z rozwiązaniami technicznymi,
  • Uzgadnianie kart materiałowych przed wbudowaniem, złożonych przez wykonawców robót wraz z ich akceptacją wspólnie z Inspektorem Nadzoru,
  • Prowadzenie i koordynowanie dokumentów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej niezbędnych do odbioru końcowego i uzyskania pozwolenia na użytkowanie,
  • Uczestniczenie w komisji odbiorowej robót zanikających, częściowych oraz odbioru końcowego,
  • Wykonywanie obowiązków Kierownika Budowy wynikających z przepisów prawa.
  • Sporządzenie planu BIOZ,
  • Prowadzenie dziennika budowy,
  • Obecność na budowie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunek budownictwo,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
  • Minimum 10 lat doświadczenia w pracy jako Kierownik Budowy,
  • Preferowane doświadczenie w realizacji projektów wielkopowierzchniowych (zakłady produkcyjne, magazynowe),
  • Znajomość prawa budowlanego,
  • Dyspozycyjność, wysoka samoorganizacja, asertywność oraz umiejętność szybkiego  i samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Obsługa programów: Word, Excel, Auto Cad.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Umowę o pracę lub kontrakt managerski (B2B),
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania pracy (telefon, laptop, drukarka A3, biuro budowy z pomieszczeniem socjalnym i Wi-Fi.

Zainteresowane osoby zapraszamy do rejestracji swoich zgłoszeń pod poniższym linkiem aplikacyjnym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.