Kierownik Budowy Łódź

Michael Page

Łódź , zagranica

Michael Page Michael Page

Międzynarodowy generalny wykoanwca powierzchni kubaturowych i przemysłowych.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą, przepisami oraz prawem budowlanym

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót, jakości, kontroli i badań

  • Koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców.

  • Opracowanie planów o charakterze technicznym (tj. plan organizacji robót, plan kontroli i badań)

  • Planowanie i zamawianie środków produkcji oraz nadzór nad terminowością dostaw

  • Prowadzenie dziennika budowy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Budownictwo

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika Budowy

  • Uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • Bardzo dobra znajomość programów Ms Word, Ms Excel i Ms Project

  • Orientacja na rozwiązywanie problemów

  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego

  • Umiejętność kierowania i nadzorowania pracy zespołu ludzi

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy tj. samochód służbowy, laptop, telefonl.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa,
  • Karta prepaidowa
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page