Kierownik Budowy / Kierownik Robót

TBM TECH Sp. z o.o.

Pisz, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja robót budowlanych
  • nadzór nad jakością i terminem wykonywanych robót
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na budowie
  • nadzór nad Podwykonawcami i własnymi ekipami pracowników
  • przygotowanie dokumentów związanych z prowadzonymi robotami (jakościowych, rozliczeniowych, zamówień materiałowych, dokumentacji powykonawczej, itp.)
  • udział w procesie wyboru Podwykonawców oraz Dostawców
  • znajomość i analiza dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika budowy/robót min. 2-letnie
  • posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • znajomość MS Office, AutoCad
  • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzania czasem pracy podległych pracowników
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • szkolenia i kursy
  • zakwaterowanie

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą inwestycje budowlane w sektorze zamówień publ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca