Kierownik budowy / Kierownik robót

Inżynieria Zbigniew Witkowski

30-722 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• nadzór oraz kierowanie budową zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego, wymaganiami klienta oraz zgodnie z przygotowanym i zatwierdzonym budżetem
• realizacja zadania budowlanego zgodnie z projektem
• przestrzeganie ustalonego harmonogramu czasowego, kontrola zgodności materiałów oraz jakości prowadzonych prac,
• sprawne rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji zlecenia,
• wypełnianie obowiązków wynikających z prawa budowlanego, przepisów BHP i innych przepisów związanych z prawidłową realizacją inwestycji,
• nadzorowanie, koordynowanie i odbiór prac podwykonawców oraz sił własnych,
• budżetowanie oraz kontrola założeń budżetowych, rozliczanie podwykonawców oraz podległych pracowników, weryfikacja faktur, kontrola kosztów zadania
• organizowanie podwykonawców, sił własnych, dostawców, itp.

Wymagania

• doświadczenie w budowie stanów surowych obiektów biurowych, mieszkalnych wielorodzinnych oraz przemysłowych - konstrukcje żelbetowe oraz mile widziane doświadczenie w budownictwie mostowym
• wykształcenie wyższe techniczne,
• uprawnienia konstrukcyjno-budowlane wykonawcze,
• obsługa programów komputerowych (MS Office, AutoCAD), bardzo dobra znajomość programu excel
• min 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy/kierownika budowy
• znajomość procesu inwestycyjnego,
• wysokie umiejętności organizacji pracy podległych sobie pracowników

Prezentacja firmy

INŻYNIERIA jest profesjonalną firmą budowlaną, działającą na terenie poł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca