Kierownik Budowy/ Kierownik Robót (Stalowa Wola) - rekrutacja online

HRK S.A.

Stalowa Wola, podkarpackie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Budowy/ Kierownik Robót (Stalowa Wola)Miejsce pracy: Stalowa Wola

Zadania:

  • Nadzór nad procesem realizacji robót konstrukcyjno-budowlanych;
  • Działanie zgodnie z wymaganiami kontraktu, harmonogramem, budżetem oraz dokumentacją techniczną;
  • Pełnienie obowiązków Kierownika Robót/Kierownika Budowy w zależności od potrzeb realizowanych projektów;
  • Nadzorowanie prac realizowanych przez firmy podwykonawcze;
  • Udział w negocjacjach z dostawcami i podwykonawcami;
  • Współpraca z Kierownictwem i Zarządem firmy;
  • Dbałość o przestrzeganie dyscypliny pracy, porządku oraz przepisów BHP/PPOŻ na terenie budowy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń;
  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku na obiektach przemysłowych po stronie GW;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na stałe;
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i oczekiwań;
  • Pracę na miejscu;
  • Swobodę w wykonywaniu zadań;
  • Premie oraz samochód służbowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.